Dy rinovime tek Dinamo

0
SHPËRNDAJE

Dinano ka rinovuar me mesfushori Kevin Myslimi dhe mbrojtësin Ilir Allmuca që do të vijojnë të jenë pjesë e 18-të herë kampionëve edhe për këtë sezon futbollistik.

Myslimi dhe Allmuca rinovojn3 nje ditë pas rinovimit te Roland Peqinit dhe afrimit të sulmuesit Mirel Cota, ndersa ditët ne vijim priten të tjera rinovime.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.