Dy të pezulluar te Partizani

0
SHPËRNDAJE

7a0a9720-750x450

Partizani luan me Luftëtarin në Gjirokastër këtë fundjavë, ndërkohë që për trajnerin Starova nuk do të jenë në dispozicion dy lojtarë.

I pari është Renaldo Kalari, i cili në ndeshjen me Skënderbeun u ndëshkuar me karton të kuq, por veç tij, mungon edhe Batha.

Mesfushori gjirokastrit mori karton të verdhë ndaj korçarëve, dhe plotësoi numri tre të tyre, dhe duhet të pushojë këtë javë.

Kalarin do e zëvëndësojë Ibrahimi, ndërsa Bathën do ta zëvëndësojë Fili, ku do të luhet me skemën 4-3-3. Vila, Ramadani dhe Trashi do të jetë 3-shja e mesfushës, ndërsa Fili dhe Torassa, do jenë në mbështetje të sulmuesit Caleb Ekuban. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.