Dzeko drejt largimit nga Roma

0
SHPËRNDAJE

edin-dzeko-roma_1wdiydfc1cb4b1lv3ro0iy1suyEdin Dzeko mund të largohet në verë nga Roma. Pas një sezoni deri tani të dëshruar boshnjaku po mendon largimin. Morali i tij tashmë është shumë i ulët dhe këtë problem vetëm shënimi i golave mund ta zgjidh, prandaj edhe Dzeko do të ndryshoj ngjyra, motivim dhe një tjetër aventurë mund të jetë një motivim për të. Në janar ka pasur 3 oferta të fuqishme nga Kina, por janë refuzuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.