Dzeko – Roma vazhdon telenovela

0
SHPËRNDAJE

Edin Dzeko
Edin Dzeko

Dzeko  kërkon të vijë te Roma ku ka dhe bashkëkombasin e tij Pjanic, por problemi ka ngecur te Man City për çështje financiare.

Man City ende nuk po vendos për sulmuesin Boshnjak Dzeko.

Drejtuesit e Romës i kanë drejtuar një ultimatum Man City-it duke thënë se Roma paguan 20 mln euro plus bonuse dhe nuk lëviz nga kjo shifër.

“Duam një përgjigje për të parë alternativa të tjera” –  shprehen drejtuesit e Romës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.