E ardhmja e Tottit, flet presidenca romane

0
SHPËRNDAJE

download
Francesco Totti

Nuk është firmosur ende gjë por presidenca e Romës me në krye Mauro Baldissoni kanë shprehur dëshirën për t’ja ofruar legjendës romane, Francesco Totti, kontratën e re pasi i skadon këtë verë 39 vjecarit ajo aktuale. Totti ka dhënë një kontribut për tu vlerësuar me disa gola dhe asist edhe pse është aktivizuar shumë pak këtë edicion.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.