E dashura seksi e Gjimshitit uron Kombëtaren kuqezi

0
SHPËRNDAJE

imageGossip/ E dashura seksi e mbrojtësit më të ri të Kombëtares Berat Gjimshiti, Alisa Manković ka uruar Kombëtaren shqiptare për ndeshjen me Portugalinë. Pasi mediat folën për lidhjen e tyre, tashmë bukuroshja që është në krah të Gjimshitit ka zgjedhur të dërgojë një mesazh me anë të një postimi në “Instagram”. Ajo ka zgjedhur t’a bëjë këtë urim në gjuhën Shqipe, por duket se është ngatarruar paksa. Ja postimi i saj në Instagram:

image“Përshendëtje të gjithëve, në këtë artikull më quajnë Menkoviç, por emri im nuk është Menkoviç. Të dashurit tim, Beratit dhe gjithë Kombëtares i uroj fitore ndaj Portugalisë. Emri im nuk është Menkoviç”.- kanë qënë fjalët e bukuroshes serbe, e cila duket se e ka pak të vështirë të shkruajë në gjuhën tonë.

Faksimile e postimit në Instagram
Faksimile e postimit në Instagram

S'KA KOMENTE

Comments are closed.