E donin edhe në Vlorë, firmos në Rumani

0
SHPËRNDAJE

jasminJasmin Trtovac ka firmosur për një vit me skuadrën rumune të Gaz Metan.

Ish-kapiteni i Novi Pazarit rikthehet ne Rumani, dhe do ta vijojë karrierën aty.

Trtovac më parë ka patur kontakte me Tiranën në Superiore, ndërkohë minuta90.com mëson se edhe Flamurtari ka biseduar me qendërmbrojtësin, të cilit nuk i ka pëlqyer oferta e vlonjatëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.