E dyta, Vora “super” / fitore e thelltë e Elbasanit , lumë golash ne grupin B

0
SHPËRNDAJE

Stadiumi “Yrshek”

Janë luajtur sot te gjithë ndeshjet e kategoris se dyte , ku u arriten kto rezultatet.

Tek Partizani B sot ka deputuar me gol dhe sulmuesi Jasir Asani cili vjen nga Maqedoni po per shkak te dokumentacionit duhej te luante nje ndeshje me ekipin B .
Ne grupin B , sot Elbasani e kanisur mbare ku ka fituar 4-1 ndaj Permetit.

Grupin A
Ada 2-0 Kevitan
Gramshi 1-3 Vora
Klosi 0-1 Spartaku
Partizani B 1-0 Luzi 2008
Kukesi B 3-1 Adriatiku Mamurras
Tirana B 2-0 Sopoti
Internacional Tirana 0-3 Veleçiku

Grupin B
Domosdova 0-3 Delvina
Këlcyra 5-0 Skrapari
Oriku 1-2 Butrinti
Gramozi 0-0 Albpetrol
Elbasani 4-1 Permeti
Devolli 2-2 Maliqi
Tepelena 2-0 Memaliaj

S'KA KOMENTE

Comments are closed.