E fundit / Donnarumma nuk rinovon me Milanin

0
SHPËRNDAJE


Seria A / Tifozët e Milanit marrin një lajm tronditës nga takimi i sotëm për rinovimin e Donnarummës. Portieri italian ka vendosur për të mos rinovuar me kuqezinjtë.

Pas një takimi që zgjati rreth një orë mes drejtuesve të Milanit dhe Mino Raiolës, nuk është arritur asnjë akord edhe pse në tavolinë kishte një ofertë 4 milionë euro në sezon.

Priten zhvillime të reja, por tashmë komplikohet shumë situata e tij duke marrë parasysh faktin që i mbaron kontrata vitin e ardhshëm dhe mund tëy largohet me kosto zero.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.