E fundit / Ja si motivohen tek Bajerni përpara sfidës me Realin

0
SHPËRNDAJE

Champions League / Bayern Munich po vazhdon të motivojë skuadrën para ndeshjes së sontme ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve

Faqja zyrtare e Bayern Munichut ka publikuar një foto të Arturo Vidal, ku shihet edhe tato e tij në qafë.

Në atë tato shkruhet: “Kurrë mos u dorëzo”.

Mbetet të shihet nëse gjithë ky motivim dhe deklaratat e lojtarëve dhe trajnerit, do të ndihmojnë Bayernin për t’u kualifikuar, në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.