E pabesueshme, duhen 7 policë për të arrestuar kampionin e mundjes (video)

0
SHPËRNDAJE

Ish-kampioni i mundjes, ukrainasi Vyacheslav Oliynuk, u ndalua nga policia pasi dyshohej per ecje me makine ne gjendje te dehur. Por ajo qe ndodhi me pas habiti te gjithe. Edhe pse ka vite qe nga koha kur merrte medalje ne Olimpiade, 50 vjecari Oliynyk i rezistoi fort policise dhe u deshen plot shtate prej tyre per ti vene prangat ish-mundesit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.