E pëson Avelino dhe Gjimshiti

0
SHPËRNDAJE

Berat Gjimshiti
Berat Gjimshiti

Avelino ku aktivizohet mbrojtësi ynë Berat Gjimshiti ka humbur në shtëpi ndaj Frosinones minimalisht 1-0.

Gjimshiit luajti 90 minuta, por nuk ishte në një ditë të mirë duke qenë në qendër të kritikave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.