E reja e fundit nga Kukësi

0
SHPËRNDAJE

fukuiKukësi ka mbërritur në Austri ku do të luajë ndeshjen e parë të turit të dytë të Europa League, ndërkohë që tashmë është zyrtarizuar edhe lista përfundimtare e verilindorëve.

UEFA ka dhënë “OK” edhe për Fukuin, duke e bërë ekipin kuksian më të plotë për përballjen me Austrinë e Vjenës.

Më parë janë shtuar edhe Latifi, Lilaj dhe Shçepanoviç, ndërsa jashtë liste kanë mbetur Greca, Imami, Kastrati dhe Memini.

fukui ne liste

S'KA KOMENTE

Comments are closed.