Edeh i bashkohet Tiranës

0
SHPËRNDAJE

ifeanyi_ede_enyimba_new_3
Ifeani Edeh

Futbollisti i Kombëtares nigeriane, 25 vjeçari Ifeani Edeh, duket se do të jetë “goditja” e radhës afrikane për Tiranën. Lojtari në fjalë ka arritur akordin me bardheblutë dhe do të lërë ekipin kampion Enyimba International FC për të provuar veten në Europë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.