Edhe 100 kapiten

0
SHPËRNDAJE

Ish-kapiteni i Kombëtares ndihet i lumtur, jo për faktin se është babai i Bojkenit dhe ka një familje të mrekullueshme.

Ka pasur një karrierë të shkëlqyer: Francë, Angli, Turqi, Itali dhe sërish Francë.

Paris Saint Germain; Olimpique Marseille, Nantes.

Sunderland, Galatasaray, Lazio.

93 ndeshje me Kombëtaren. Rekord absolut!

Edhe një urim nga minuta90.com!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.