Edhe 270 minuta…

0
SHPËRNDAJE

agostineli3

Është përfolur shumë për largimin e tij, por duket se tashmë Andrea Agostineli, trajneri italian i kampionëve në fuqi të Skënderbeut do të vazhdoj punën e tij me kuqebardhët.

Sipas asaj që bënë të ditur Sport Eskpres, presidenti Ardjan Takaj, do t’i besoj edhen 3 sfidat e rradhës trajnerit të skuadrës dhe nëse gjërat nuk shkojnë sipas parashikimeve, me shumë mundësi Agostineli do të largohet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.