Edhe dy talente do të veshin fanellën e Kosovës

0
SHPËRNDAJE

Sipas lajmeve më të fundit ndër mediat shqiptare të Kosovës, dy emra mjaft të njohur kanë vendosur ti thonë po ngjyrave verdhëkaltër të Përfaqësueses së drejtuar nga Albert Bunjaki. Eshtë menaxhuesi i Kosovës, Muharrem Sahiti që e konfirmoi për Sport Ekspres se lojtari i përgatitur te Bayern Munchen, Ylli Sallahi e mbrojtësi i Bundesligës gjermane (Ingolstadt), Florent Hadërgjonaj janë të bindur dhe gati për të përfaqësuar Kosovën në arenën ndërkombëtare.

hadergjonaj-4
Hadergjonaj
media-media-d7aa2d2f-43fe-4072-b960-be39cff9f5f9-normalized
Sallahi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.