Edhe në Korçë janë në modë brazilianët, vjen nje mesfushor

0
SHPËRNDAJE

duartKampionët e Shqipërisë nuk ngopen së afruari lojtarë. Klubi korçar ka lajmëruar ardhjen e një tjetër braziliani i quajtur Francisco Lisvaldo Daniel Duarte, shkurt Esquerdinha, me moshë 24 vjeç. Ai luan si mesfushor i avancuar (ose gjysmësulmues), është ish-futbollist i Bragantino në Brazil dhe do i bashkohet nesër në drekë ekipit ne Austri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.