Edhe një sulmues për Laçin

0
SHPËRNDAJE

Laci1Taubate, pritet të jetë sulmuesi i ri i Laçit. Kurbinasit kanë arritur marrëveshjen me sulmuesin brazilian 24 vjeçar, që pritet të mbërrijë së shpejti në Shqipëri shkruan Panorama Sport.

Ky do të jetë braziliani i katërt për Laçin, pasi më parë kanë firmosur Eskuerda, Ribeiro, si dhe pritet të firmosë edhe Pinto që vjet ishte pjesë e Pogradecit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.