Edhe një tjetër çmim për Bekim Balën

0
SHPËRNDAJE

1813286
Bala dhe Roshi ne ndeshjen ndaj Zenit

Bekim Bala po tund rrjetat ruse por po fiton edhe cmimet e ndryshme javë pas jave. Për herë të tretë rresht, sulmuesi i Kombëtares kuqezi zgjidhet në 11-shen e javës së kampionatit rus pas dy golave që i dhanë Terek Grozny fitoren 2-1 ndaj ekipit shumë të forte të Zenit nga Petersburgu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.