Edhe Shkëndija e dëshironte Fejzullahin

0
SHPËRNDAJE

Tashmë cështja e Arbnor Fejzullahit është evidente midis skuadrave të Partizanit dhe Skënderbeut. Sic dihet mbrojtësi kishte gjetur akordin me korcarët, por DHZK-ja i dha të drejtë Partizanit dhe tashë ai mbetet një lojtar i kuq.

Arbnor Fejzullahu
Arbnor Fejzullahu

Por Minuta90.com zbulon se vec tratativave me skuadrën e Skënderbeut, Fejzullahi ka qenë në negociata tepër serioze edhe me shqiptarët e Maqedonisë, Shkëndinë e Tetovës. Duket se performancat e mirë të tij kanë tërhequr vëmendjen edhe të tetovarëve që kanë ngulmuar shumë për ta pasur në gjirin e tyre, por në fund joshja e Skënderbeut ka qenë më e madhe, edhe pse tashmë ai i takon Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.