Edhe Tirana me borxhe njësoj si Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

Klodian Duro gjate intervistes per SuperSport
Klodian Duro 

“Më vjen keq që Flamurtari të ndodhet në këtë gjendje. Është i vetmi klub që po e pëson prej borxheve. Kush ka tjetër? Tirana. Nuk e di nëse Komisioni i Disiplinës është marrë apo merret me këtë fakt. Kam fituar një gjyq në Dhomën e Zgjidhjes së Konflikteve, që qëndron prej 4 vitesh në sirtarët e tyre dhe nuk ekzekutohet vendimi”.

Këto janë fjalet e Klodian Duros për Panorama Sport i cili shpreh keqardhjen e tij për trajtimin e diferencuar që po i bëhet Flamurtarit pasi sipas tij edhe klube të tjerë kanë borxhe dhe gjyqe të humbura por nuk po merren në konsideratë nga FSHF-ja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.