Edhe tre të rinj te Laçi

0
SHPËRNDAJE

QaqiMbrojtësit Harallamb Qaqi dhe Bruno Lipi, si dhe mesfushori Ilir Kastrati, po stërviten me skuadrën e Laçit.

Të tre këta lojtarë ka gjasa që sezonin e ardhshëm të jenë pjesë e Laçit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.