Edi Rama “thumbon” opozitën dhe tifozët e Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama njihet si një tifoz i flaktë i Juventusit.

Rama në një postim në Facebook ka ironizuar me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Basha dhe me skuadrën e Barcelonës.

A i ka postuar një foto të kreut të opozitës ku iu drejtohet mbështetësve të tij që t’i bashkohen që mos ta lejnë Juventusin të futet në Camp Nou.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU