Edon Hasani dëmtohet, mbyll 2016-tën

0
SHPËRNDAJE

15392760_929601897170904_8907628254417036578_oPër ndeshjen ndaj Korabit, por edhe për atë ndaj Skënderbeut, trajneri i Kukësit Ernest Gjoka nuk do të ketë në dispozicion mesfushorin Edon Hasani. Lojtari mësohet se ka pësuar një tërheqje muskulore, prandaj dhe Hasani u zëvëndësua nga mesfushori tjetër Musolli, në minutën e 65-të në takimin Kukësi-Flamurtari.

Hasani ka mbyllur vitin 2016, kështu që nuk do të jetë gati për ekipin 3 ndeshjet e muajit dhjetor. Mesfushori pritet që të qëndrojë rreth 3-4 muaj larg fushave.

Ndërsa, vendin e tij pritet ta zërë Lena në qendër të mesfushës. /minuta90.com/

15493662_929601707170923_2060044738466226064_o

S'KA KOMENTE

Comments are closed.