Edurne, e dashura seksi e portierit de Gea (foto 16+)

0
SHPËRNDAJE

Portieri madrilen i Manchester United, David de Gea, ka disa vite qe ka si partnere nje nga femrat me te suksesshme te Spanjes, kengetaren dhe prezantuesen e disa shfaqjeve televizive, Edurne Garcia. Ja disa foto te saj:

2 4 7 9 edurne_garcia_almagro_0 vnm_2011_321725.jpg

thumb_gwJx4Z8

S'KA KOMENTE

Comments are closed.