Egzon Gashi: Do të shpërthej tek Teuta 

0
SHPËRNDAJE

 


6a12f23675c6612758a54fd8c9f21554_LSulmuesi kosovar Egzon Gashi, ka nënshkruar me skuadrën e Teutës. Sezonin e fundit ai është aktivizuar në rradhët e Feronikelit në Kosovë ku ka fituar si kampionatin dhe kupën. Tashmë kosovarin potent e pret një mundësi e re për të reklamuar vlerat e tij. Në faqen zyrtare të Teutës në “Facebook” futbollisti ka lëshuar një deklarat: “Do të shpërthej tek Teuta, jam i bindur se golat e mi do t’i shërbejnë ekipit për të arritur objektivat.”

Por krahas Gashit, Teuta është pran firmës me serbin Dragan Milanovic. Sulmuesi serb ende s’ka firmosur, por flitet se ka gjetur akordin me “Djemtë e Detit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.