Egzon Gashi firmos tek Istogu

0
SHPËRNDAJE

imageSulmuesi i larguar nga Teuta, Egzon Gashi, duket se nuk e ka patur shum të vështirë për të gjetur ekipin e tij të ri. Sulmuesi nga Kosova ka firmosur menjëherë me ekipin e Istogut, dhe tashmë do të luajë në kampionatin e vëndit të tij. Gashi u afrua tek Teuta këtë merkato verore, por u largua pa filluar ende mirë kampionati i ri. Ai u afrua me bujë tek ekipi durrsak, por nuk arriti që të luante asnjë minut në Superligë pas largimit nga djemt e detit. Tashmë ai do të mbrojë ngjyrat e Istogun në Raiffasen Kosova Superliga.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.