Egzona Zeka prezantohet te Lugano, Zvicër

0
SHPËRNDAJE

Egzona Zeka - LuganoKlubi zviceran i futbollit të femrave Lugano ka bërë prezantimin e përforcimeve para fillimit të kampionatit 2015/16 ku ndër to bie në sy edhe ish futbollistja e Mitrovicës, Egzona Zeka. Lojtaret e afruara janë sipas fotografisë nga e majta në të djathtë, lart: Alessia Piazza ’98, portiere nga Como, Itali, Martina Gelmetti ’95, sulmuese nga Verona, Itali, Alexandra Doll ’93, mesfushore nga Stanford University, ShBA; poshtë: Francesca Tagini ’92, mbrojtëse nga Tradate, Itali, Erika Marangoni ’98, mesfushore nga Verbano, Itali dhe Egzona Zeka ’97, nga Mitrovica, Kosovë.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.