Ekipi i Studentit shpallet kampion

0
SHPËRNDAJE

13055291_1149148981794334_950730924916482500_nKa fituar per te 16-en here titullin kampion ne volejboll per meshkuj ekipi i Studentit pasi mundi ne finalen e trete Tiranen me rezultatin 3-1 ndersa i kisht efituar edhe dy finalet e tjera me rezultate 3-1 dhe 3-0 duke bindur plotesisht se eshte ekipi me i mire dhe me i kompletuar ne kete sport ne vendin tone. Studenti, i drejtuar nga trajneri Ylli Tomori por edhe nga kapiteni Elton Tukseferi, ka pese vite rresht qe shpallet kampion kombetar.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.