Ekipi më i mirë i javës nga UEFA

0
SHPËRNDAJE

Team of the week

Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve pranë UEFA-s sapo e ka publikuar ekipin më të mirë të kësaj jave në këtë garë. Ederson është vlerësuar portieri më i mirë i javës. Zhirkov, Luiz, Samaris dhe Marquinhos përbëjnë katërshen e mbrojtjes më të mirë. Schurrle, Sanches dhe Di Maria janë treshja më e mirë e mesfushës. Ronaldo, Diego Costa dhe Ibrahimovic përbëjnë fazën më të mirë të fazës ofanzive.

/Indeksonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.