Ekskluzive – Arsid Kruja sot firmos me Kukësin

0
SHPËRNDAJE

arsidFutbollisti shkodran Arsid Kruja, i cili më parë është aktivizuar në rradhët e Flamurtarit dhe Vllaznisë, tashmë duket se e pret një aventurë e re. Lojtari në fjalë, më parë edhe pjesë e përfaqësueses U 21 të Shqipërisë, ka arritur akordin me Kukësin. Al Hajer dhe menaxheri Ilir Halili, zotërojnë kartonin e lojtarit. Ka qenë pikërisht menaxheri Halili, i cili pas një takimi me presidentin Safet Gjici, ka arritur akordin për mesfushorin Kruja. Pritet që sot lojtari të hedh firmën mbi kontratë, e cila është thjesht një formalitet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.