Ekskluzive/ Bicaj prapaktheu, probleme në Iran

0
SHPËRNDAJE

Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës
Ditmar Bicaj pas fitores së Partizanit në Kukës

Ditmar Bicaj duket se ka hasur probleme në skuadrën e re që firmosi vetëm pak ditë më parë, Mashine Sazi. Problemet me klubin e vjetër ku qendërmbrojtësi lezhian është aktivizuar më parë e kanë bllokuar momentalisht aktivizimin e tij në rradhët e skuadrës së re.

Sipas informacioneve që Minuta90.com disponon ish-skuadra e Bicajt, me të cilën lojtari nuk është ndarë në mënyrën e duhur, pasi është në process gjyqësor, s’ka paguar taksat nga kontrata me Bicajn. Për këtë problem Bicaj është kthyer në Tiranë dhe pa u zgjidhur kjo situatë s’mund tí bashkohet skuadrës së tij të re.

Ftohen të gjitha mediat on-line dhe jo vetëm të mos e kopjojnë lajmin pa cituar. Ju faleminderit./Minuta90.com

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.