Ekskluzive, Cetkoviç në Shqipëri

0
SHPËRNDAJE

 cetkovic-658x411

U fol se mund të firmoste te Vllaznia më përpara, por firmosi në Bosnjë. Bëhet fjalë për Marko Cetkoviç.

Minuta90.com zbulon se mesfushori ka ndërprerë me Sarajevon dhe mund të firmosë në Shkodër me klubin kuqeblu.

Trajneri Armando Cungu e njeh mjaft mirë lojtarin, pasi e ka pasur nën urdhra te Laçi dhe mësohet se firma është thjesht çështje orësh.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.