Ekskluzive, ja dëmtimi i rëndë që ka mesfushori Albano Aleksi

0
SHPËRNDAJE

15156902_1168523416560148_7872909198705283333_oNjë nga lojtarët më në formë të Luftëtarit, Albano Aleksi, është dëmtuar rëndë në stërvitje dhe sipas burimeve të sigurta të minuta90.com, do të mungojë jo vetëm në ndeshjen ndaj Skënderbeut, por me shumë mundësi deri në mbyllje të fazës së dytë.

Lajmin e ka konfirmuar dje në një prononcim të shkurtër për minuta90.com vetë trajneri i Luftëtarit, Mladen Milinkoviç.

Mësohet se Aleksi është dëmtuar në kavilje dhe gjasat janë të qëndrojë 1 muaj jashtë fushave. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.