Ekskluzive, ja e vërteta për pagat tek Flamurtari

0
SHPËRNDAJE

15194344_1263945327014320_3508005776808729397_oOrët e fundit po qarkullon lajmi se në kampin vlonjatë janë ndarë rrogat, por sipas burimeve të besueshme të minuta90.com diçka e tillë ende nuk ka ndodhur.

Mbrëmjen e së mërkurës administratori Sinan Idrizi ka komunikuar me lojtarët dhe stafin për faktin se llogaritë bankare tashmë do të mbushen, por ende rrogat nuk janë shpërndarë.

Diçka e tillë është premtuar ditën e premte ku edhe vetë Idrizi do të mbërrijë nga Turqia në Shqipëri dhe do të takohet me skuadrën. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.