Ekskluzive, Julian Ahmataj shkarkohet nga Bylisi

0
SHPËRNDAJE

Julian Ahmataj është shkarkuar nga drejtimi i Bylisit.

Të paktën kështu bëhet me dije nga burime të sigurta të minuta90.com.

Ish-trajneri i Teutës dhe së fundmi Bylisit, është shkarkuar menjëherë pas ndeshjes me Tomorin, e cila u humb me rezultatin 2-0. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.