Ekskluzive/ Jupi mes Skënderbeut dhe Flamurtarit!

0
SHPËRNDAJE

Redi Jupi ka marrë dy oferta në këtë përiudhë. Në fillim është skudra e Skënderbeut që kërkoi shërbimet e tij, madje ka pasur edhe kontakte midis palëve. Por Agostienli ka rezistuar në këtë periudhë. Gjithsesi, për të marrë pankinën e Skënderbeut duhet mposhtur edhe konkurrenca e trajnerit Ilir Daja, i preferuar në kampin korcarë.

Por lajmi i fundit ka të bëjë për një mundësi bashkëpunimi të ish-trajnerit të përfaqësues Shpresa tek skuadra e Flamurtarit. Minuta90.com mëson në mënyrë ekskluzive se presidenti Sinan Idrizi ka telefonuar Jupin duke i kërkuar të marrë pankinën e Flamurtarit. Madje sipas informacioneve Jupit i është ofruar edhe buxheti pa limit për të ngritur një skuadër akoma më të fortë se kjo aktualja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.