Ekskluzive/ Kapiteni i Honved drejt Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

ignjatovic-fejnordËshtë 1.92 cm i gjatë dhe peshon 88 kg. Lindur më 4 nëntor 1988, Aleksandër Ignjatovic është qendërmbrojtësi serb që do të testohet në miqësoren greke që do të luaj ditën e dielë Flamurtari. stock-photo-budapest-april-aleksandar-ignjatovic-of-honved-r-and-adamo-coulibaly-of-dvsc-during-honved-134328278Magani dhe stafi i tij do të shikojnë me vëmendje ish-kapitenin e Honved në Hungari, që në CV duket një lojtar me shumë eksperienc pasi më parë ka qenë edhe pjesë e Feyennoord Roterdam dhe kombëtares U21 të Serbisë. Pavarësisht gjithckaje, stafi vlonjatë nuk kërkon të nxitoj dhe të vendos për këtë lojtar. Gjithcka do të shikohet në ditët në vazhdim dhe më pas do të vendoset për qendrimin e tij në rradhët e Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.