Ekskluzive/ Lojtari i ri i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Dezmar kundra Messit kur skuadra e tij luante kohe me pare ne Ligen e Kampioneve.
Dezmar kundra Messit kur skuadra e tij luante kohe me pare ne Ligen e Kampioneve.

Danijel Dezmar, 28 vjecar, 1.85 cm i gjatë, luan si mesfushor dhe mbrojtës qendre. Karriera e tij është e përqendruar në Slloveni tek skuadra e Krka-s dhe jo vetëm. Dezmar ka qenë kapiten i kësaj skuadre në të kaluarën. Tashmë lojtari në fjalë ndodhet në Vlorë dhe do të monitorohet me kujdes nga stafi kuqezi me në krye trajnerin Gugash Magani. Flamurtari po bën një punë serioze dhe nuk dëshiron të gabojë në afrimin e lojtarëve të huaj që do t’i bashkohen skuadrës./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.