Ekskluzive / Luftëtari bën afrimin e parë

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi 24 vjeçar Vangjel Zguro ka prishur kontratën me Korbain dhe po stërvitet me Luftëtrin.

Burime për minuta90.com bëjnë me dije se palët kanë rënë dakord dhe firma është çështje orësh.

Shumë ekipe po kërkojnë talentet e Luftëtarit por Luftëtari jo vetëm që po i mban por po shton organikën për të qenë më kompetitiv.

Zguro ishte shumë pranë Teutës por në fund duket se ka zgjedhur Luftëtarin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.