Ekskluzive / mbrojtësi i Vllaznisë oferta nga Italia

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Vllaznisë Denis Pjeshka ka disa oferta nga Italia.
E ardhmja e mbrojtësit të Vllaznisë Denis Pjeshka, mund të jetë në Itali.
Burime të sigurta të minuta90.com pohojnë se mbrojtësi shkodran është nën vëzhgimin e disa klubeve italiane, të cilat shumë shpejt mund të ndërmarrin hapa konkretë për të kryer transferimin.
Pjeshka luan në dy pozicione të repartit të mbrojtjes, në qendër dhe në krahun e djathtë. Gjatë këtij sezoni mbrojtësi është aktivizuar në 10 ndeshje të Kategorisë Superiore. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.