Ekskluzive/ Mësoni blerjen e re të Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

19-RadovicQuhet Balsa Radovic nga Mali i Zi, 1.83 cm i gjatë, lindur më 04.01.1991. Futbollisti është tashmë gati thuajse e mbaruar pjesë e skuadrës së Flamurtarit. Pritet vetëm firma një formalitet. Akordi është arritur mes palëve dhe lojtari aktualisht ndodhet në Shqipëri. Ai luan si mesfushor i djathtë. Për më tepër ndiqni videon e tij për të kuptuar për cfarë lloj lojtari bëhet fjalë./Minuta90.com

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.