Ekskluzive/ Njihuni me talentin serb në provë tek Teuta

0
SHPËRNDAJE

15886_734716136648794_1814586471813190298_nQuhet Tarik Cmajcanin, për pak ditë mbush 22 vjec dhe ditën e mërkurë ka mbërritur në Durrës. Futbollisti në fjalë është nga Novi Pazar i Serbisë dhe është aktivizuar më parë në Singapor dhe në Armeni. Lojtari do të monitorohet nga stafi teknikë deri ditën e shtunë dhe më pas do të vendoset. Nga Minuta90.com zbulohet fakti se ai është nisur drejt Austrisë së bashku me Teutën ku do të zhvillojnë fazën përgatitore bregdetaret.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.