Ekskluzive/ Pero Pejic nënshkruan me…

0
SHPËRNDAJE

Pero Pejiç
Pero Pejiç

Sulmuesi kroat Pero Pejic duket se e ka mbyllur aventurën e tij në Iran dhe tashmë ka gjetur akordin me skuadrën e Kukësit. Pas ndeshjeve të Europa League me Austrinë  e Vjenës, Pejic do t’i bashkohet verilindorëve. Ftohen të gjithë faqet e tjera të mos e kopjojnë lajmin me copy-paste. Ju faleminderit për mirëkuptimin./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.