Ekskluzive/ Prapaskena e Dervishit me sulmuesin e Partizanit

0
SHPËRNDAJE

 

Dritan Dervishi dhe Gazmend Demi
Dritan Dervishi dhe Gazmend Demi

Skuadra e Partizanit ka prezantuar sulmuesin më të ri, sllovenin Dalibor Volos. Por cfarë prapaskenash fshihen pas transferimit të tij? Minuta90.com duke pasur informacione se Volos ka qenë pothuajse gati firmës me Partizanin që në merakton e janarit, kontaktoi ish-drejtorit Dritan Dervishi, aktualisht drejtor i Kukësit. Dervishi sqaroi menjëherë këtë situatë:

daliborVolos ka qenë gati të firmos me Partizanin që në janar, por unë nuk e mora për respekt të Xhevahir Sukajt.” – Sqaron në këtë mënyrë ish-drejtori i kuq ceshtjen e një lojtari që është pritur me mjaft entuziasëm në ambejntet sportive të Partizanit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.