Ekskluzive/ Tefik Osmani pranë një skuadre

0
SHPËRNDAJE

Tefik Osmani në duel
Tefik Osmani në duel

Mbrojtësi i Skënderbeut Tefik Osmani është pranë kalimit në rradhët e skuadrës së Kukësit. Minuta90.com mëson se Tefik Osmani dhe presidenti Safet Gjici janë takuar. Si fillim Osmani do të firmos vetëm për takimit e Europa League, por nuk përjashtohet mundësia që palët të vazhdojnë bashkëpunimin edhe më tej, sepse edhe vetë lojtari duke pasur edhe familjen në Tiranë, do të ishte më komod pran saj./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.