Ekskluzive, Tirana premio për fitore

0
SHPËRNDAJE

15288676_1789074718015309_6057019119765806644_oKur kanë kaluar 33 muaj pa fituar në derbi, domosdoshmëria te Tirana për të gjetur kthesën është e madhe. Dhe nëse bardheblutë ia dalin, është e sigurtë që shpërblimet nuk do të mungojnë.

Të paktën, kështu konfirmojnë burime të sigurta të minuta90.com. Sipas burimeve thuhet, se nuk është folur ende konkretisht, megjithatë dashur pa dashur, me një trepikësh pas këtij 90-minutëshi, presidenti i Tiranës Refik Halili, por edhe dashamirës të tjerë, mund të tregohen zemërgjerë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.