Ekskluzive, Yll Hoxha largohet nga Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

hoxhaYll Hoxha do largohet nga Vllaznia. Të paktën kështu bëjnë me dije burime të sigurta të minuta90.com

Momentalisht, mesfushori është në Kosovë pranë familjes dhe vendlindjes së tij, ku do të qëndrojë disa ditë pranë familjes. Hoxha nuk ka biseduar akoma me drejtuesit më të lartë të klubit të Vllaznisë, por bëhet me dije se ky vendim është thjesht një formalitet.

Në fakt, konflikti mes trajnerit të Vllaznisë, Armando Cungu, dhe futbollistit Ylli Hoxha, kuptohet që i trazoi gjërat në kampin shkodran, por se çfarë do të ndodhë në ditët në vijim, mbetet për t’u parë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.