Ekskluzive/ Zalazar, ky ëshë bomberi që Tirana synon

0
SHPËRNDAJE

zalaKa shënuar 10 gola në 3 muajt e fundit dhe ka fituar edhe trofe në kampionatin e Guatamales. Argjentinasi 29-vjecar Omar Doming Zalazar pritet të jetë afrimi i ri i skuadrës së Tiranës. Palët mësohet se janë në negociata. Por ende nuk është arritiur marrëveshje përfundimtare. Zalazar është një lojtar me eksprienc pasi më parë është aktivizuar për një kohë të gjatë në Superligën e Kilit. Me afrimin e tij Tirana pritet të gjej një bomber të vërtetë./Minuta90.com

S'KA KOMENTE

Comments are closed.